איתור נזילות ורטיבות בשיטה מתקדמת

מה עושים כשיש נזילה או רטיבות מקירות הבית אבל לא ממש יודעים את מקור הבעיה? מאיפה מטפטף ואיזה צינור? חלק מבעלי המקצוע יתחילו לקדוח בקירות ולחפור ברצפות על מנת לאתר את הבעיה מה שיכול לגרום בסוף יותר נזק ולהגדיל את ההוצאה הכספית. מנזילה קטנה בקיר יהפוך הבית לעיי חורבות ואתר שיפוץ שלם. ההוצאה על תיקון מוקד הנזילה תהפוך להוצאה מסיבית על תיקון קיר וצביעתו. האפשרות המקצועית והטובה ביותר להמנע מהריסת קירות והרמת מרצפות באיתור נזילות ורטיבות היא שימוש במצלמה טרמית.

מצלמה טרמית

מצלמה טרמית, בניגוד לטווח הראייה האנושית, יודעת לקרוא קרינה אינפרא אדומה ומציגה תמונה ממופה של חום וקור באזור אותו היא מצלמת. השימוש במצלמה טרמית נפוץ בקרב כמה בעלי מקצוע כגון כבאים, ארכיאולוגיים, כימאים, רופאים ואנשי צבא ואבטחה.

השימוש באינסטלציה במצלמה זו נעשה על מנת לאתר מוקדי נזילה ורטיבות- מן הסתם המקום הרטוב או מוקד הנזילה יציג תמונת חום אחרת מאשר האזורים היבשים סביבו וכך ידע האינסטלטור לאתר את מוקד הבעיה. באופן זה יוכל בעל המקצוע לגשת לפתרון הבעיה באופן מדויק ולא לגרום לנזק מיותר לסביבה.

השימוש במצלמה טרמית יכול להיות גם במניעה ולא רק בתיקון. אפשר ואף מומלץ להזמין אינסטלטור לסריקת הבית מפני נזילות ורטיבות בצנרת כשאתם בודקים דירה לרכישה. גם במשרדים ובתי עסק אשר מאחסנים חומר רגיש בכלל או רגיש למים במיוחד (דיסקים, ניירת) מומלץ להקדים תרופה למכה על ולהיעזר במצלמה טרמית על מנת לבצע בדיקות איטום ואיתור נזילות.

כיום לא כל האינסטלטורים מחזיקים ברשותם מצלמה כזו ולכן על מנת למנוע נזק מיותר לריצוף או לקירות מומלץ אך ורק להזמין שירותי אינסטלציה המשתמשים במצלמה טרמית לאיתור רטיבות ונזילות.

חברה אינסטלציה רצינית ומקצועית תתחייב לספק שירותי צילום טרמית על מנת להפוך את השירות ללקוח באופן מהיר ואלגנטי.

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.