אינסטלטור בתל אביב

תל אביב היא העיר ה 2 בגודלה בישראל. היא מהווה את מרכז המדינה. יש בה שכונות חדשות כמו גם ותיקות, מרכזי עסקים גדולים, מפעלים ומוסדות שונים. העיר מתחדשת ונבנית כל הזמן וכתוצאה מכל אינסטלטור בתל-אביב יכול למצוא את עצמו עובד שעות נוספות. כאשר משפצים רחובות לפעמים יש צורך לחדש את תשתית הביוב, אבל עבודתו של אינסטלטור בתל אביב אינה רק עירונית  כמעט כל משפחה בעיר זקוקה מידי פעם לשירותיו של אינסטלטור.

שכונות ישנות

תל אביב נחשבת לעיר העברית הראשונה, לכן יש בה שכונות ישנות מאוד בהן התשתית לא טובה עד גרועה. בשכונות ישנות לעיתים קרובות מתרחשות תקלות בביות הנגרמות עקב צנרת שחורה או אי תחזוקה. לכן הצפת דירות או סתימות בצנרת עלולות להוות מטרד גדול לסטודנטים הגרים בשכונות אלו ולמשפחות. במקרה כזה חשוב מאוד שאחד המגנטים על המקרר יכיל מספר טלפון של אינסטלטור.

שכונות חדשות 

בשכונות חדשות הסיכוי לתקלות בצנרת הוא קטן בכיוון שהתשתית שם אמורה להיות חדשה. אבל לפעמים קורות תקלות בגלל שימוש לא נכון ולשם כך נדרשים שירותי אינסטלציה לצורך פתיחת סתימות. אולם לא בכל מקרה של סתימה יש להזמין אינסטלטור. ראשית יש לנסות לתקן את התקלה לבד. אם יש לכם סתימה באמבטיה או בכיור נסו לפתוח אותה בעזרת פומפה. אם זה לא עובד פתחו את הסיפון והסירו את הלכלוך אשר סותם את הכיור. ניתן להשתמש בחומרים ממיסים אך יש לנקוט באמצעי זהירות. לאחר שלא הצלחתם לתפעל את התקלה בעצמכם –  זה הזמן להזמין אינסטלטור.

התנהגות נכונה מונעת תקלות

כדי למנוע תקלות מומלץ מאוד לדאוג להיגיינה במטבח ובחדר האמבטיה. התקינו מסננים כדי למנוע מלכלוך להיכנס לתוך הצנרת בזמן שטיפת הכלים. כמו כן הימנעו מלזרוק מגבונים לחים לאסלה –  הם אחד הגורמים המרכזיים להיווצרות סתימות בטווח הרחוק. אם יש באפשרותכם להימנע מזריקת נייר טואלט לתוך האסלה –  גם זה יכול מאוד להועיל במיוחד במקומות בהן תשתית הצנרת ישנה ולא מתוחזקת כראוי.

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.