תחומי עבודתו של האינסטלטור

אינסטלטור הוא אחד המקצועות הנחוצים ביותר. אם תקימו עסק אינסטלציה בסביבת אזור גוש דן, ירושלים או חיפה, עבודה לא תחסר לכם. תקלות קורות בכל זמן ובכל מצב. בין אם זה ביוב שעלה על גדותיו, צינור שהתפוצץ, תשתית שחוקה או צנרת ביוב הזקוקה להחלפה –  רק אינסטלטור מקצועי יפתור את הבעיה. לקוחות פרטיים, מוסדות ומפעלים תמיד היו ותמיד יהיו זקוקים לשירותי אינסטלציה. אז מה במה בדיוק מטפל האינסטלטור?

תיקון תקלות

 אחד הסיבות היותר נפוצות להזמנת אינסטלטור היא תקלה. לתקלות יש גורמים רבים. לפעמים ניתן לאתר את התקלה ולמצוא את הפתרון באופן  אמצעי. למשל עם נקרא צינור, אפשר פשוט לקנות חדש במקומו. אולם כאשר יש נזילה ממקור לא ידוע, ולכן גם לא ניתן לאתר אותה, מוטב להזמין  אינסטלטור. ברוב המקרים ברשותו של האינסטלטור חלקי חילוף כך שהוא יכול לפתור את התקלה במהירות.

שאיבת ביוב

מוסדות כמו בתי ספר, מפעלים עיריות וגם בעלי בתים ודירות יזדקקו לפחות פעם אחת בחייהם לשירותי ביובית. במקרים רגילים, כלומר, סתימות רגילות בצנרת אפשר לפתור את הבעיה בקלות יחסית. אולם כבמקרה והסתימה היא מאוד חמורה, סתימת ענק בצינורות ביות תעשייתי, או כשאף פתרון אחר לא הועיל, אין ברירה אלא להזמין ביובית.  הביובית היא למעשה  משאבה המורכבת על משאית עם מיכל מים גדול. לביובית יש 2 פעולות  הפעלת זרם מים בלחץ גבוה ושאיבה. בעזרת 2 הפעולות הללות האינסטלטור יכול לפתוח סתימות הנחשבות לכמעט בלתי אפשריות לתיקון.

החלפת והתקנת צנרת

מידי פעם יש צורך בהחלפת צנרת לאחר שזו התיישנה והתבלתה. צנרת חלודה, צנרת לא תקינה  הופכת במהרה למטרד כאשר נזילות מתרחשות על בסיס קבוע והתשתית כבר אינה עומדת בלחץ המים. במקרה הפשוט מחליפים כמה צינורות בגינה או בבית. במקרה המורכב יש לחדש לגמרי את כל התשתית, כולל תשתית מחודשת כאשר מדוברת בתשתית ביוב גדולה. במקרים אחרים יש צורך בהתקנת תשתית חדשה. זה קורה לפני שמוקם בניין חדש או מפעל חדש.

פתיחת סתימות

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.