הזמנת אינסטלטור

האם כדאי להזמין אינסטלטור במרכז או לנסות לבד?

מי מאיתנו לא מצא את עצמו לפחות פעם אחת בחיים עומד מול כיור סתום, אסלה שעולה על גדותיה או צינור מפוצץ, והתלבט האם להזמין אינסטלטור במרכז או אולי לנסות לבצע לעצמו שירותי אינסטלציה? אם גם לכם ההתלבטות הזו נשמעת מוכרת, כדאי שתקראו את המאמר הבא ותבינו מתי נדרש אינסטלטור במרכז ומתי תוכלו להבריק בעצמכם.

בעית אינסטלציה בפתח? אל תהיו במתח!

לפעמים קורה שמשהו בצנרת מתקלקל. האמבטיה מפסיקה לעבוד, המים לא זורמים, הביוב מוצף וכן הלאה. במצבים כאלו נראה שאנחנו נוטים להיאנח עמוקות, ולהתבאס מהמחשבה כי הזמנה של אינסטלטור במרכז הביתה עכשיו תהיה פרוייקט מורכב, שיתחיל בחיפוש אחר אינסטלטור במרכז מקצועי, ימשיך בהמתנה לבואו, בקבלת הצעת מחיר, באבחון וטיפול בבעיה…רבים מאיתנו חושבים על התהליך המייגע הזה ומעדיפים פשוט להפשיל שרוולים ולטפל בעסק בעצמם. ובכן, חשוב לדעת כי ישנם מצבים שבהם אינסטלטור במרכז בהחלט לא נדרש. מצבים כאלו תלויים הן בחומרת הבעיה, הן בידע הטכני שלכם והן בביצוע מחקר קטן לפני. לדוגמא, אם נתקלתם בסתימה פשוטה באסלה, לפעמים תוכלו לפתור אותה לבד מבלי להזמין אינסטלטור במרכז לשם כך. אם עליכם להחליף ברז או מושב לאסלה, לתקן את מיכל ההדחה או לסגור את השיבר, תוכלו לעשות זאת מבלי להזמין אינסטלטור במרכז בעזרת מעט תושיה, יכולת טכנית בסיסית וידיים טובות. אך החוכמה הגדולה ביותר היא לדעת מתי מדובר בבעיה שגדולה עליכם בכמה מידות, להזמין אינסטלטור במרכז ולתת לאנשי המקצוע לטפל במקומכם בבעיה, וכך למנוע לעצמכם גרימת נזקים חמורה הרבה יותר.

אינסטלטור במרכז – אין חכם כבעל נסיון

עבודתו של אינסטלטור במרכז אשר יש לו נסיון רב, מיומנות גבוהה והיכרות עם תחומים של צנרת, מים וביוב, עשויה לא רק למנוע נזקים כמו פגיעה בקירות או ברצפות, אלא גם לאבחן במהירות וביעילות את מקור התקלה האמיתי ולפתור אותה היטב בצורה שתחזיק מעמד לזמן רב. אם אתם נתקלים בבעיית אינסטלציה שחוזרת על עצמה ובכל פעם אתם מתקנים אותה לבד, אם נתקלתם בבעייה בביוב אשר נדמית לכם מסובכת מדי ואתם לא יודעים כיצד לגשת אליה, כאשר נדמה לכם שהפומפה הישנה והטובה כבר לא עובדת- אל תהססו להזמין אינסטלטור במרכז אשר המומחיות שלו נועדה בדיוק לשם כך. במהלך עבודתו מבצע אינסטלטור במרכז אבחון מקיף של הבעיה ולומד לזהות את היקפה, כך שלעיתים מה שנדמה לכם כמו סתימה קטנה עלול להסתבר כקריסה מלאה של קו בשל בלאי או קלקול.

חברת אינסטלטור פיצוץ תשמח לספק עבורכם אינסטלטור במרכז בכל שעה ובכל יום מימות השבוע, ולפתור עבורכם תקלות קטנות כגדולות בצורה המקצועית, המהירה והיעילה ביותר, תוך עמידה בזמנים ושירות אישי.

סגור לתגובות.