אינסטלטור מקצועי מול אינסטלטור חובבן

מצאו את ההבדלים: על אינסטלטור מקצועי מול אינסטלטור חובבן

מצב שמצריך הזעקה של אינסטלטור כמו סתימה בצנרת, פיצוצים של צינור או קווי ביוב, ברזים מטפטפים ואפילו התקנה של אמבטיות חדשות, הוא לא מצב לשחק איתו או לזלזל בו, אלא מדובר בעניין רציני בלבד שיש לקחת אותו ברצינות וראוי להעביר את הטיפול בו אך ורק לידיים מקצועיות. במאמר זה נסקור את ההבדלים שבין אינסטלטור מקצועי ובין אינסטלטור חובבן על מנת שברגע האמת, אף אחד לא יעבוד עליכם.

אינסטלטור מקצועי מול חובבן- ראש בראש

אינסטלטור חובבן הוא אחד שאין לו את הידע, הכלים או הנסיון המקצועי לאבחן תקלות מתחום הצנרת, המים והביוב, ולפתור אותן כראוי. לעומתו אינסטלטור מקצועי הוא מי שלא יתקשה לזהות בצורה מהירה למדי את מקור התקלה, לעמוד על היקפה, ולהציע שלל פתרונות וטכניקות עבודה, תוך שימוש בציוד מקצועי ראוי, מתן הערכת מחיר נכונה, החלפת כל החלקים שראוי להחליף, ומבלי לגרום שום נזק לקירות, לרצפה או לכלים הסניטריים.
עבודתו של אינסטלטור מקצועי כוללת לא רק תיקון ברגעי מצוקה של תקלות אינסטלציה, אלא גם תחזוקה שוטפת, החלפה של צנרת בעת שיפוץ, ייעוץ בנוגע לדרכי חיסכון במים ואף ביצוע תכנון מקדים בעת עבודה על תוכניות בנייה של נכס חדש.
עוגמת הנפש שכרוכה בהזמנתו של אינסטלטור חובבן שמתמודד עם בעיה גדולה עליו, היא עצומה ורבה, ולכן אם אתם עומדים בפני תקלה כלשהי בבית או במשרד, בבית העסק או בכל מקום אחר, חשוב שתחפשו אינסטלטור מקצועי ואיכותי בפינצטה, כזה שיוכל להעניק לכם שירות טוב ומהיר, להזהיר אתכם לגבי סכנות, לייעץ לכם בנוגע לתחזוקה עתידית, וכן לספק לכם מחיר הוגן ועבודה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

כך תמצאו אינסטלטור מושלם: אינסטלטור פיצוץ

אינסטלטור פיצוץ הינה חברה המספקת שלל שירותי אינסטלציה ללקוחותיה המרוצים הרבים במגזר הפרטי, העסקי והציבורי גם יחד. איגוד עומדת לשירותכם עשרים וארבע שעות ביממה ותוכל לשלוח אליכם אינסטלטור מקצועי ברגעי משבר, שיבצע בצורה מהירה למדי אבחון של התקלה איתה אתם מתמודדים בבית או בעסק, יציע לכם דרכי פתרון שונות, יעניק לכם הצעת מחיר מסודרת והוגנת מראש ולאחר מכן יבצע את העבודה בצורה נקייה, מלאה ואפקטיבית כך שתחזיק זמן לאורך זמן רב.
כבר בשלב שיחת הטלפון עם אינסטלטור של איגוד תרגישו את ההבדל: ננסה להעניק לכם דרכי פתרון עצמאיות ולהבין את מקור הבעיה על מנת לחסוך לכם עלויות של הגעה מעכשיו לעכשיו, בשבתות, בחגים, בלילות ומחוץ לשעות העבודה, ולאפשר לכם להמשיך להתנהל בבית או במשרד בצורה תקינה עד שנגיע.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת איגוד ולגלות כיצד נראה אינסטלטור מקצועי ומה ההבדל העצום בינו ובין כל היתר.

סגור לתגובות.